Pořez dřeva

Zapomeňte na složitou manipulaci se dřevem. S námi ho nikam vozit nemusíte. Na rozdíl od většiny konkurence je náš pojízdný katr naftový, a proto přijedeme, kam potřebujete - třeba až k lesu.
A nemusíte řešit, jestli je poblíž elektřina.

Pořez kulatiny podle vašich potřeb

Když přijedeme na místo, naložíme připravenou kulatinu na katr a pustíme se do řezání dřeva podle vašich požadavků. Poradíme si až s 8metrovými kmeny.

Nabízíme zpracování dřeva pro

A pokud potřebujete, zajistíme i těžbu dřeva nebo od vás kulatinu odkoupíme.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Nebojte se křivě nařezaných trámů. U nás se na kvalitu můžete spolehnout. Zajistí ji nejen profesionální mobilní katr Wood-Mizer LT40 a kvalitní pilové pásy, ale také náš pečlivý přístup.

Při pořezu kulatiny vám navíc zaručíme maximální výtěžnost. Náš mobilní katr má totiž pilový pás široký pouhé 2 mm, zatímco klasické stacionární pily mají prořez 5-7 mm. Průměrný rozdíl v prořezu je tak 4 mm. S naším katrem proto nevzniká tolik odpadu a získáte víc materiálu. Už při 5 řezech tak máte oproti běžným pilám jedno prkno navíc.

S námi vám skryté poplatky nehrozí

Složitá doprava dřeva nebo vysoké náklady na elektřinu. S takovými komplikacemi musíte počítat
u firem, které nabízejí pořez kulatiny elektrickým mobilním katrem. U nás se ničeho takového bát nemusíte.

Díky tomu, že je náš katr naftový, můžeme řezat prakticky kdekoliv. A zároveň máte jistotu, že se nepotřebujeme napojit na vaši elektrickou síť. Cena za řezání dřeva tak bude přesně taková, na jaké se dohodneme. Žádné navýšení konečné ceny kvůli výdajům za elektřinu nehrozí.

Pořez dřeva